TIPY A TRIKY

Zde Vám nabízíme několik užitečných pomocníků.

Fuel Fit

Fuel Fit
Přípravek Gasoline Additive 125 ml Vám ušetří čas, peníze a hněv, neboť zabraňuje rozkladnému procesu v benzínu, tzv. oxidaci. Může být použit v jakékoliv palivové soustavě. Podporuje snadné a rychlé startování.Udržuje čistý karburátor a palivový systém.Odstraňuje úsady vzniklé z paliva a zabraňuje jejich vzniku. Zlepšuje funkci motoru. Stabilizuje palivo až na 24 měsíců.Plně odzkoušeno s většinou benzinů vyráběných v Evropě.

136 Kč vč. DPH
Poptat zboží »
 

Powermeter

Powermeter
Malý a kompaktní otáčkoměr s počítadlem motohodin. Umožňuje měření otáček v rozsahu 0-19 999 ot/min., zobrazuje motohodiny v několika režimech dle přání uživatele. Lze umístit prakticky na jakoukoliv zahradní techniku. Je doporučen pro všechny 2 i 4-taktní spalovací motory a použitelný v těch nejnáročnějších podmínkách. Budete přesně vědět, kdy měnit olej, jak rozvrhnout  servisní údržbu i vypočítat přesnou spotřebu paliva nebo kontrolovat skutečně strávený čas se strojem.

1 150 Kč vč. DPH
Poptat zboží »
 

ServisExpert

ServisExpert
ServisExpert Briggs & Stratton. Snadná montáž na rukojeť sekačky, okamžitý přehled, jednoduchá obsluha. Automaticky upozorňuje na servisní úkony. Na základě motohodin oznámí příslušným symbolem jaký úkon je třeba provést. Při pravidelné údržbě můžete snížit spotřebu paliva až o 30 procent, emise až o 50 procent a tak zlepšit celkovou výkonnost stroje.

320 Kč vč. DPH
Poptat zboží »
 

KONTAKT

David Štecher
Březová 31
286 01, Čáslav

dsgarden@seznam.cz

tel: 607 828 047

Servisujeme techniku z celé České republiky. Působíme hlavně v oblasti Středočeského kraje, Kutnohorska.

Benešov, Beroun, Čáslav, Černošice, Český Brod, Kácov, Kolín, Kutná Hora, Lysá nad Labem, Nymburk, Poděbrady, Říčany, Vlašim, Votice, Zruč Nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou