SERVIS, NÁHRADNÍ DÍLY

Provádíme kompletní servis a prodáváme náhradní díly značek Murray, Al-Ko, Simplicity, Snapper, Briggs&Stratton, Brill, Cub Cadet, Husqvarna, Kohler, Mountfield, MTD, OleoMac, Stiga, Tecumseh, Vari, YardMan a další.

 

Naše servisní středisko se nachází v obci Březová u Kutné Hory a Čáslavi ve Středočeském kraji.

Dodáváme veškeré originální náhradní díly pro motory Briggs & Stratton včetně celých motorů. Dále pak náhradní díly a kompletní stroje pro profesionální použití z kategorie Power Products a celý  sortiment značky Murray, Simplicity, Snapper včetně sněžných fréz. Nově u nás můžete objednat díly na americké motory Tecumseh a Kohler.

Spolupracujeme s většinou výrobců a dovozců působících na českém trhu, jako VARI, MTD, AI-KO, Mountfield, Oleo-Mac, Stiga, Husgvarna, Partner, Yard-Man, Cup-Cadet, Brill a mnoha dalšími, abychom zajistili včasné dodání potřebných dílů.

Pro správnou identifikaci prosím vždy uvádějte Výrobce, typ, celé číslo motoru nebo zařízení.

V případě, že si nejste jisti s identifikací Vašeho stroje, využijte telefonický kontakt. Nabízíme také originální (po dohodě i neoriginální) díly na veškerou zahradní mechanizaci.

Kompletní nabídku náhradních dílů pro Vás nyní připravujeme. Máte-li zájem o naše služby, sháníte náhradní díly, nebo potřebujete servis?

 

Napište nám !!!

Vaše jméno*  
E-mail*  
Telefon  
Předmět*  
Váš dotaz*  
Kopie   Chci odeslat kopii dotazu na můj e-mail

* povinné údaje

KONTAKT

David Štecher
Březová 31
286 01, Čáslav

dsgarden@seznam.cz

tel: 607 828 047

Servisujeme techniku z celé České republiky. Působíme hlavně v oblasti Středočeského kraje, Kutnohorska.

Benešov, Beroun, Čáslav, Černošice, Český Brod, Kácov, Kolín, Kutná Hora, Lysá nad Labem, Nymburk, Poděbrady, Říčany, Vlašim, Votice, Zruč Nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou